
Het is inmiddels een mooie en gekoesterde traditie: Autobedrijf Jos Hölscher uit Son en Breugel stelt al jaren een auto beschikbaar voor de heerser van Krutjesgat. Ook dit carnavalsseizoen is dat weer het geval. Ditmaal mocht prinses Pleun de sleutels van haar prinsessenauto in ontvangst nemen.
Met deze overhandiging komt het totaal op 18 keer dat Autobedrijf Jos Hölscher een auto beschikbaar stelt voor de prins of prinses van Krutjesgat. Alleen in de jaren 2021 en 2022 werd vanwege de coronamaatregelen geen auto ingezet. Daarmee loopt de samenwerking inmiddels al bijna twee decennia.
Prinses Pleun nam de sleutels met een grote glimlach in ontvangst uit handen van Jos Hölscher zelf. “Het is een eer om dit jaar in deze prinsessenauto door Krutjesgat te mogen rijden,” liet zij stralend weten. Gedurende het carnavalsseizoen zal zij de auto gebruiken om alle festiviteiten en officiële momenten in Son en Breugel te bezoeken.
De traditie begon 19 jaar geleden, toen prins Henk Hulsen als eerste de sleutels kreeg overhandigd van de toenmalige prinsenauto. Sindsdien is Autobedrijf Jos Hölscher een trouwe partner van het lokale carnaval. “Het blijft bijzonder om de prins of prinses in ‘hun’ auto door het dorp te zien rijden,” aldus Hölscher. “We hopen dat prinses Pleun er net zo veel plezier aan beleeft als haar voorgangers.”
Met de sleutels op zak kan prinses Pleun zich nu volledig opmaken voor een kleurrijke en feestelijke carnavalstijd. De prinsessenauto zal daarbij ongetwijfeld een herkenbare en feestelijke verschijning zijn in Krutjesgat.